Blog

Sklepy otwarte czy zamknięte w Boże Ciało

Boże Ciało, które w 2024 roku przypada na czwartek, 30 maja, wiele sklepów w Polsce będzie zamkniętych zgodnie z ustawą o zakazie handlu w dni świąteczne. Obejmuje to większość dużych sieci handlowych, supermarkety oraz centra handlowe. Sklepy, które zazwyczaj pozostają zamknięte w te święto, to między innymi:

Biedronka
Lidl
Tesco
Auchan
Carrefour

Jednakże, niektóre placówki mogą być otwarte, zwłaszcza te mniejsze, prowadzone przez właścicieli lub franczysobiorców, którzy sami decydują o pracy w święta np: Żabka, Carrefour Express, Lewiatan. To obejmuje niektóre małe sklepy spożywcze, piekarnie czy kioski. Ponadto, otwarte mogą być stacje benzynowe wraz z przyległymi sklepikami, apteki oraz sklepy z pamiątkami.

Warto zaznaczyć, że w piątek, 31 maja, dzień po Bożym Ciele, sklepy powrócą do normalnego harmonogramu pracy i będą otwarte zgodnie z typowymi godzinami otwarcia dla danego dnia tygodnia. Oznacza to, że zakupy można będzie zrobić bez ograniczeń, jakie nakłada na handel dzień świąteczny.

Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia konkretnych sklepów przed planowanymi zakupami, ponieważ mogą one różnić się w zależności od lokalizacji i indywidualnych decyzji zarządzających.

Chcesz wiedzieć, kiedy pojawi się nowa gazetka promocyjna?

Zapisz się do newslettera

Gazetki Olx – tu znajdziesz gazetki promocyjne
i mnóstwo inspiracji

Witaj na Gazetki.olx.pl, Twoim niezastąpionym źródle informacji o aktualnych promocjach i wyprzedażach. Odkryj najświeższe gazetki promocyjne od wiodących sieci handlowych, supermarketów i sklepów specjalistycznych w Polsce. Z nami zawsze będziesz na bieżąco z najlepszymi ofertami, dzięki czemu zrobisz zakupy inteligentnie i oszczędnie.

Znajdź Promocje na Miarę Swoich Potrzeb. Nasza strona jest skarbnicą okazji dla każdego smart shoppera. Przeglądaj aktualne gazetki promocyjne online, porównuj ceny i produkty, aby znaleźć idealne oferty dopasowane do Twojego budżetu i potrzeb. Od artykułów spożywczych, przez elektronikę, aż po odzież i kosmetyki – wszystko, czego potrzebujesz, jest tutaj, w jednym miejscu.

 

Funkcje Strony dla Łatwego Dostępu do Promocji
 
– Wyszukiwarka Sklepów: Użyj naszej wyszukiwarki, aby szybko znaleźć gazetki i oferty według sklepu.

– Kategorie Produktów: Przeglądaj promocje według kategorii, takich jak Sklepy spożywcze, Dom i Ogród, Moda, Zwierzęta, Sport, Obuwie, Meble, Dzieci, AGD/RTV, Budowlane aby łatwo znaleźć interesujące Cię produkty.

– Alert Promocyjny: Zapisz się do naszego alertu promocyjnego, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych gazetkach i wyjątkowych ofertach bezpośrednio na Twój adres e-mail.

– Porady Zakupowe: Skorzystaj z naszych ekspertów, którzy dzielą się wskazówkami, jak kupować mądrze i oszczędzać jeszcze więcej.

Zawsze Aktualne i na Czas – Nasz zespół codziennie aktualizuje gazetki promocyjne, abyś miał pewność, że wszystkie prezentowane oferty są aktualne. Nie przegap żadnej okazji dzięki Gazetki.olx.pl – Twojemu przewodnikowi po świecie promocji i wyprzedaży. Dołącz do Nas Dziś! Nie czekaj, odkryj najlepsze promocje już teraz i zacznij oszczędzać na zakupach. Twoja przygoda z inteligentnym shoppingiem zaczyna się tutaj!