Blog

Ciche godziny w Netto

Ciche godziny w Netto to inicjatywa mająca na celu stworzenie bardziej dostępnej i przyjaznej atmosfery zakupowej dla osób z autyzmem, nadwrażliwością sensoryczną, a także dla tych, którzy po prostu cenią sobie spokojniejsze środowisko podczas robienia zakupów. Podczas cichych godzin, które zazwyczaj odbywają się w określone dni tygodnia i godziny, sklep podejmuje szereg działań, aby zmniejszyć sensoryczne bodźce. Obejmuje to między innymi:

- Zmniejszenie oświetlenia, aby uniknąć jaskrawych świateł.
- Wyłączenie lub znaczne obniżenie głośności muzyki oraz komunikatów głosowych.
- Zminimalizowanie hałasu pochodzącego z obsługi kasy i innych urządzeń.
- Szkolenie personelu, aby lepiej rozumiał potrzeby osób korzystających z cichych godzin i był w stanie odpowiednio na nie reagować.

Ciche godziny to krok w kierunku budowania bardziej inkluzywnego społeczeństwa, gdzie każdy ma możliwość komfortowego korzystania z codziennych usług bez nadmiernego stresu czy dyskomfortu. Netto, poprzez wprowadzenie takich godzin, pokazuje swoje zaangażowanie w dostosowywanie się do różnorodnych potrzeb swoich klientów.

Te wyjątkowe godziny będą obowiązywać w każdą środę od 8:00 do 10:00 oraz od 18:00 do 20:00, a także w każdy piątek między 8:00 a 10:00.

Chcesz wiedzieć, kiedy pojawi się nowa gazetka promocyjna?

Zapisz się do newslettera

Gazetki Olx – tu znajdziesz gazetki promocyjne
i mnóstwo inspiracji

Witaj na Gazetki.olx.pl, Twoim niezastąpionym źródle informacji o aktualnych promocjach i wyprzedażach. Odkryj najświeższe gazetki promocyjne od wiodących sieci handlowych, supermarketów i sklepów specjalistycznych w Polsce. Z nami zawsze będziesz na bieżąco z najlepszymi ofertami, dzięki czemu zrobisz zakupy inteligentnie i oszczędnie.

Znajdź Promocje na Miarę Swoich Potrzeb. Nasza strona jest skarbnicą okazji dla każdego smart shoppera. Przeglądaj aktualne gazetki promocyjne online, porównuj ceny i produkty, aby znaleźć idealne oferty dopasowane do Twojego budżetu i potrzeb. Od artykułów spożywczych, przez elektronikę, aż po odzież i kosmetyki – wszystko, czego potrzebujesz, jest tutaj, w jednym miejscu.

 

Funkcje Strony dla Łatwego Dostępu do Promocji
 
– Wyszukiwarka Sklepów: Użyj naszej wyszukiwarki, aby szybko znaleźć gazetki i oferty według sklepu.

– Kategorie Produktów: Przeglądaj promocje według kategorii, takich jak Sklepy spożywcze, Dom i Ogród, Moda, Zwierzęta, Sport, Obuwie, Meble, Dzieci, AGD/RTV, Budowlane aby łatwo znaleźć interesujące Cię produkty.

– Alert Promocyjny: Zapisz się do naszego alertu promocyjnego, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych gazetkach i wyjątkowych ofertach bezpośrednio na Twój adres e-mail.

– Porady Zakupowe: Skorzystaj z naszych ekspertów, którzy dzielą się wskazówkami, jak kupować mądrze i oszczędzać jeszcze więcej.

Zawsze Aktualne i na Czas – Nasz zespół codziennie aktualizuje gazetki promocyjne, abyś miał pewność, że wszystkie prezentowane oferty są aktualne. Nie przegap żadnej okazji dzięki Gazetki.olx.pl – Twojemu przewodnikowi po świecie promocji i wyprzedaży. Dołącz do Nas Dziś! Nie czekaj, odkryj najlepsze promocje już teraz i zacznij oszczędzać na zakupach. Twoja przygoda z inteligentnym shoppingiem zaczyna się tutaj!